יצירת קשר

Caesar Stone | עיצוב משרדי הנהלת החברה

בית/פרויקטים/Caesar Stone | עיצוב משרדי הנהלת החברה

Project Description

עיצוב משרדי ההנהלה של חברת משטחי הקוורץ "אבן קיסר", הפעילה בכל העולם, התייחס למיקום המיוחד שבו נמצא המשרד תוך שילוב חומר ההתמחות שלה לאורך הפרויקט. הנוכחות בתוך קיבוץ הנושק לים התיכון הכניסה טבע במלוא עוצמתו באמצעות מפתחים גדולים של חלונות, מהם ניתן לשמוע את רחשי הים ולחוש במליחות ובהוויית הקיבוץ. משטחי הקוורץ יושמו על הרצפה, במטבח, כמשטחים עליוניים לשולחנות ואף בחדרי השירותים כחיפויי קיר ומשטחי כיורים.

באולם הכניסה מקבל את פני הנכנסים קיר אינטראקטיבי העשוי מלוח אבן קיסר, ועליו סווצ'ים (פיסות לוח) צבעוניים של קוורץ שבתוכם מוטבעים מגנטים. מטרת העיצוב היא לאפשר למבקרים לגעת בחומר, להתנסות בו ולחוות אותו בצורה לא שגרתית. גם חדר הישיבות הנטוע בסביבת העבודה מכוסה במגיני קיר, המייצגים דוגמאות שונות של אבן קיסר, וצילומי גרפיקה ממותגים של החברה.

צילום: שי אפשטיין

  • עיצובי משרדים - אבן קיסר
  • עיצוב משרד אבן קיסר - חגי נגר
עיצוב משרדי הנהלה אבן קיסר
משרדי הנהלה אבן קיסר
משרדי אבן קיסר
שירותי הנהלה אבן קיסר
שירותים מעוצבים במשרדי אבן קיסר
שיש אבן קיסר
חדר ישיבות אבן קיסר
עיצוב חדר ישיבות אבן קיסר
חדר ישיבות אבן קיסר
אבן קיסר
עיצוב אבן קיסר

משרד חגי נגר אדריכלים בהובלת אדריכל חגי נגר תכנן בעשור האחרון משרדים וסביבות עבודה בישראל ובעולם. הסטודיו מעורב במגוון רחב של פרויקטים כמו גם בפיתוחם של פרויקטים קונספטואליים, דרכי חשיבה ושיטות תכנון אדריכליות חדשות.

חגי נגר ייצג את ישראל בתערוכת הביאנלה הבינלאומית לאדריכלות בוונציה שבאיטליה, היה מעצב הבית של מועדון SPACE IBIZA בספרד ותכנן מספר פרויקטים בהולנד וביפן. יחידת הדיור הקומפקטית CHU שתכנן לבנק הפועלים קיבלה התייחסות תקשורתית רבה בארץ ובעולם, ועם לקוחותיו בארץ נמנים חברת שטראוס, מרכז רפואי סוראסקי, חברת דואר ישראל, רשת מלונות פתאל ועוד.

חגי נגר, בעל תואר אדריכל מאוניברסיטת תל אביב (, B.Arch1999), לימד באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים "בצלאל" ובמכון הטכנולוגי בחולון HIT, ומוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.