יצירת קשר

Madei Taas | עיצוב משרדי החברה

בית/קלאסי, עמוד ראשי/Madei Taas | עיצוב משרדי החברה

Project Description

תכנון משרדי חברת "מדי תעש", העוסקת בהקמת תחנות כוח בגז ומספקת פתרונות ייצור חשמל בגז, ענה על דרישות החברה לחללי אופן ספייס, חלל התכנסות והסבה וחדר ישיבות. מחיצות שקופות עם פרופילים שחורים מפרידות בין האזורים אך מאפשרות לשמור על קשר עין רציף עם כל בעלי התפקידים – דבר שהיה חשוב לחברה המשפחתית בת שני הדורות. שטיח מקיר לקיר בגוונים אפורים מאחד את הצבעוניות הסולידית הנשקפת מהחללים.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
צילום: עוזי פורת

עיצוב חדר ישיבות במשרדי מדי תעש
Madei Taas - Hagai Nagar Project
Madei Taas | Conference Room
Madei Taas | Company Office Design
Madei Taas - Offices Design

משרד חגי נגר אדריכלים בהובלת אדריכל חגי נגר תכנן בעשור האחרון משרדים וסביבות עבודה בישראל ובעולם. הסטודיו מעורב במגוון רחב של פרויקטים כמו גם בפיתוחם של פרויקטים קונספטואליים, דרכי חשיבה ושיטות תכנון אדריכליות חדשות.

חגי נגר ייצג את ישראל בתערוכת הביאנלה הבינלאומית לאדריכלות בוונציה שבאיטליה, היה מעצב הבית של מועדון SPACE IBIZA בספרד ותכנן מספר פרויקטים בהולנד וביפן. יחידת הדיור הקומפקטית CHU שתכנן לבנק הפועלים קיבלה התייחסות תקשורתית רבה בארץ ובעולם, ועם לקוחותיו בארץ נמנים חברת שטראוס, מרכז רפואי סוראסקי, חברת דואר ישראל, רשת מלונות פתאל ועוד.

חגי נגר, בעל תואר אדריכל מאוניברסיטת תל אביב (, B.Arch1999), לימד באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים "בצלאל" ובמכון הטכנולוגי בחולון HIT, ומוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.