יצירת קשר

Avta Law Firm | עיצוב משרד עורכי דין

בית/Avta Law Firm | עיצוב משרד עורכי דין

Project Description

קיר ברזל דומיננטי מקבל את פני הבאים למשרד הבוטיק אבטה עורכי דין. הברזל, המבטא חוזק ויציבות, משקף את ערכיו החשובים של המשרד. משחקי תלת ממד בקיר הכח מרמזים על יצירתיות מחשבתית. המישור המפורק שנוצר על ידי התלת ממד ממשיך גם במישור התקרה, באריחי תקרה מיוחדים בגודל משתנה.

במהלך התכנון היה ברור כי לחומריות המדויקת והמאופקת תתלווה תחושת המרחב הפתוח ממרומי הקומה ה-39. בטון וברזל, אלומיניום ועץ נבחרו כחומרים המובילים את עיצוב המשרד. הניקיון שנבחר לאפיין את העיצוב מתבטא גם בצבע אחיד בקירות האפורים ובאלמנטים נעלמים מן העין: ארונות קיר המסתירים מעברים סמויים בין חלקי המשרד, בר קפה סודי באזור חדר הישיבות, מתגים חבויים וחיפויי קיר שמאפשרים אחסון עבור גלימות עורכי הדין.

דגש רב ניתן לאקוסטיקה מרבית ולתאורה מקצועית. גופי תאורה של חברת Regent השווייצרית, מתוכננים במקצבים מחושבים ומדויקים. רמה גבוהה של בידוד אקוסטי מושגת על ידי מערכת מחיצות זיגוג כפולות. מערכת מחיצות זו מצליחה לייצר גם תחושה של שקיפות בין עורכי הדין הבכירים והזוטרים כאחד.
.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: קטי וולף
צילום: אורן קאן

avta 4
avta 2
avta 3
avta 5
avta 7
avta 9
avta 9
avta

משרד חגי נגר אדריכלים בהובלת אדריכל חגי נגר תכנן בעשור האחרון משרדים וסביבות עבודה בישראל ובעולם. הסטודיו מעורב במגוון רחב של פרויקטים כמו גם בפיתוחם של פרויקטים קונספטואליים, דרכי חשיבה ושיטות תכנון אדריכליות חדשות.

חגי נגר ייצג את ישראל בתערוכת הביאנלה הבינלאומית לאדריכלות בוונציה שבאיטליה, היה מעצב הבית של מועדון SPACE IBIZA בספרד ותכנן מספר פרויקטים בהולנד וביפן. יחידת הדיור הקומפקטית CHU שתכנן לבנק הפועלים קיבלה התייחסות תקשורתית רבה בארץ ובעולם, ועם לקוחותיו בארץ נמנים חברת שטראוס, מרכז רפואי סוראסקי, חברת דואר ישראל, רשת מלונות פתאל ועוד.

חגי נגר, בעל תואר אדריכל מאוניברסיטת תל אביב (, B.Arch1999), לימד באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים "בצלאל" ובמכון הטכנולוגי בחולון HIT, ומוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.