עיצוב משרד עורכי הדין שובל-יושע משלב ריהוט וחומרים מהעולם המוכר במשרדי עורכי דין, כגון חדרי ישיבות מאובזרים באיפוק ורצפת עץ מהודרת, עם אלמנטים אורבניים צעירים ושובבים כגון אמנות רחוב על קירות וצבעוניות עזה שקיבלה את השראתה מצבעי הלוגו של החברה.

כדי לשקף את תחום העיסוק של המשרד – תמ"א 38 וייעוץ בנושאי נדל"ן – העיצוב כלל אלמנטים מתחום הבנייה, האורבניות והנדל"ן, וכך שוכנים אלה לצד אלה שולחן ישיבות מעץ אלון, חיפויי עץ, גרפיטי, אמנות קיר אורבנית, מחיצות מתכת וזכוכיות. בתוספת צבעוניות, החריגה למשרד עורכי דין, מרגישים המבקרים כי הגיעו למשרד הרואה את האדם במרכז ומדגיש את החיבור בין סביבת העבודה למהות העבודה.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
אמנות קיר: דניאל סיבוני
צילום: שי אפשטיין

Project - Law Firm
Law Firm Meeting Room - Project
Law firm Meeting Room
Project - Law Offices
עיצוב משרדי עורכי דין שובל-יושע - חגי נגר אדריכלים
Law firm Offices - Project
עיצוב משרד עורך דין שובל-יושע - חגי נגר אדריכלים
Law firm Office Reception

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.