לעיצוב משרד עורכי הדין אלרואי-מנור-אנגלרד, המתמחה בתחום האזרחי והמסחרי, נדרש קו סולידי ומאופק, שישדר אמינות וביטחון מקצועי ויישאר רלוונטי לאורך זמן. כתרגום עיצובי נבחרו חומרים טבעיים כמו פרקט עץ אגוז ומחיצות זכוכית, המאפשרות שקיפות ובו בזמן מחדירות אור טבעי רב. צבע ניטרלי לבן שולט בקירות, בדלתות, בתקרה ובנגרות, ומשדר ניקיון, צחות ואמת, שכמו פרוסה לעיני הנוכחים. המראה שהתקבל הוא על זמני, חף מקישוטיות ואִפשר גם התייחסות פרטנית לבקשות כמו מקלחת לאחד השותפים שעוסק ברכיבה על אופניים.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
צילום: עוזי פורת

אלרואי-מנור-אנגלרד עריכת דין
עיצוב משרד עריכת דין
עיצוב משרדי אלרואי-מנור-אנגלרד
חדר ישיבות אלרואי-מנור-אנגלרד
עיצוב משרד
משרד אלרואי-מנור-אנגלרד
חדר ישיבות

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.