יצירת קשר

Alroy Manor Englard Law Firm | עיצוב משרד עורכי דין

בית/פרויקטים/Alroy Manor Englard Law Firm | עיצוב משרד עורכי דין

Project Description

לעיצוב משרד עורכי הדין אלרואי-מנור-אנגלרד, המתמחה בתחום האזרחי והמסחרי, נדרש קו סולידי ומאופק, שישדר אמינות וביטחון מקצועי ויישאר רלוונטי לאורך זמן. כתרגום עיצובי נבחרו חומרים טבעיים כמו פרקט עץ אגוז ומחיצות זכוכית, המאפשרות שקיפות ובו בזמן מחדירות אור טבעי רב. צבע ניטרלי לבן שולט בקירות, בדלתות, בתקרה ובנגרות, ומשדר ניקיון, צחות ואמת, שכמו פרוסה לעיני הנוכחים. המראה שהתקבל הוא על זמני, חף מקישוטיות ואִפשר גם התייחסות פרטנית לבקשות כמו מקלחת לאחד השותפים שעוסק ברכיבה על אופניים.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
צילום: עוזי פורת

אלרואי-מנור-אנגלרד עריכת דין
עיצוב משרד עריכת דין
עיצוב משרדי אלרואי-מנור-אנגלרד
חדר ישיבות אלרואי-מנור-אנגלרד
עיצוב משרד
משרד אלרואי-מנור-אנגלרד
חדר ישיבות

משרד חגי נגר אדריכלים בהובלת אדריכל חגי נגר תכנן בעשור האחרון משרדים וסביבות עבודה בישראל ובעולם. הסטודיו מעורב במגוון רחב של פרויקטים כמו גם בפיתוחם של פרויקטים קונספטואליים, דרכי חשיבה ושיטות תכנון אדריכליות חדשות.

חגי נגר ייצג את ישראל בתערוכת הביאנלה הבינלאומית לאדריכלות בוונציה שבאיטליה, היה מעצב הבית של מועדון SPACE IBIZA בספרד ותכנן מספר פרויקטים בהולנד וביפן. יחידת הדיור הקומפקטית CHU שתכנן לבנק הפועלים קיבלה התייחסות תקשורתית רבה בארץ ובעולם, ועם לקוחותיו בארץ נמנים חברת שטראוס, מרכז רפואי סוראסקי, חברת דואר ישראל, רשת מלונות פתאל ועוד.

חגי נגר, בעל תואר אדריכל מאוניברסיטת תל אביב (, B.Arch1999), לימד באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים "בצלאל" ובמכון הטכנולוגי בחולון HIT, ומוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.