למרות תחום עיסוקה של חברת "אחריות כלכלית" בליווי פיננסי פנסיוני וביטוחי, משדר עיצוב הפנים של משרדה אווירת חו"ל שכמו לקוחה מהאי היווני סנטוריני.רצפת העץ הטבעי והתקרה האקוסטית, העשויה שבבי עץ, מאזכרות צבעי אדמה בהירה, וצבעי התכלת במטבח, בכורסאות ובכיסאות מאזכרים את הים.אליהם מצטרפות רמיזות של ריצוף אבן בסגנון חופשי. תעלת מיזוג אוויר חשופה בשחור וגופי תאורה תלויים משלימים את המראה.הקבלה, פינת ההמתנה והמטבח הפתוח שבו שולחן מרכזי מעניקים תחושה א-פורמלית של בית שבו כולם נמצאים יחד.
החלל מנוצל בצורה מרבית באמצעות מערכות נסתרות מותירות את החלל נקי ומאורגן, ותקרה גבוהה ואור טבעי מעניקים תחושת מרחב.מאחורי הקבלה חדר בק-אופיס פתוח בחלקו, המיועד לסוכנים ולמשווקים של החברה. שאר החדרים מחולקים באמצעות קירות זכוכית שקופה או חלבית ופרופיל בלגי בצבעי מוקה.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: קטי וולף
צילום: STUDIO UKAN

עיצוב משרד בתחום הפיננסי
עיצוב משרד בתחום הפיננסי
עיצוב משרד בתחום הפיננסי
עיצוב משרד בתחום הפיננסי
עיצוב משרד בתחום הפיננסי
עיצוב משרד בתחום הפיננסי
עיצוב משרד בתחום הפיננסי

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.