אנו מתמחים בעיצוב משרדים ותכנון סביבות עבודה.

הגישה התכנונית במשרדנו משלבת עיצוב עם מצוינות טכנית-הנדסית, היכרות עמוקה של מגוון החומרים והטכנולוגיות יחד עם מקוריות וחשיבה יצירתית.

אנו לוקחים את מלוא האחריות על תכנון יעיל, מיומן ומדויק ויודעים לקבל את ההחלטות הנכונות במהירות וביעילות, תוך יצירת פתרונות מקוריים בהתאמה אישית והתייחסות רחבה ורב-תחומית.

עבור מרבית לקוחותינו העבודה על פרויקט תכנון ועיצוב היא צעידה על קרקע לא מוכרת, הכוללת התמודדות עם החלטות בעלות משמעות שאינן חלק מהיום-יום, ולכן אנו רואים את עצמנו כאחראים על פישוט התהליך עבור הלקוח, תוך הבהרת עולם המושגים האדריכלי וסיוע בקבלת החלטות נכונות לאורך הפרויקט.

אנו מצליחים לעשות זאת הודות למיומנות הגבוהה שלנו בתכנון מקצועי של הפרויקט, לתשומת הלב הקפדנית לפרטים ולאופן האישי והפתוח בו אנו מתנהלים מול הלקוחות מתוך רצון כן לקלוע להעדפות הארגוניות ולעמוד בדרישות התכנוניות והעיצוביות.

התוצאה הינה פרויקט מוצלח תוך עמידה ביעדים, ותוצר אדריכלי-עיצובי מדויק שמלווה את הלקוח לאורך שנים רבות.

נשמח לעמוד לשירותכם,
אדר' חגי נגר
וצוות המשרד

אדריכל חגי נגר

אדר' חגי נגר הינו אדריכל מוסמך בעל 5 שנות לימוד (B.Arch), בוגר בית הספר לאדריכלות בפקולטה לאמנות של אוניברסיטת תל אביב.

לאחר מכן, גם למד ניהול פרויקטים ב"טכניון" והוסמך למלווה בניה ירוקה מטעם מכון התקנים הישראלי.

עם סיום לימודיו האקדמיים הוזמן לייצג את ישראל בבינאלה לאדריכלות בוונציה, איטליה, שם הציג את פרויקט ASDF בביתן הישראלי (אוצר אדר' הלל שוקן).

חגי הוזמן לעבוד בפרויקטים שונים במשך מספר שנים ברחבי אירופה ויפן. חזרתו לארץ היתה בעקבות זכיה בתחרות אדריכלים לעיצוב סניפי הקונספט של דואר ישראל, במסגרתה הקיפ 3 סניפי דגל של החברה.

חגי לימד אדריכלות באקדמיה לאמנות ועיצוב "בצלאל" בירושלים ואת מקצוע עיצוב הפנים בHIT. חגי הוזמן ע"י בנק הפועלים להציג פיתוח בנושא בניה ירוקה. פרויקט ה CHU 200 שהציג במסגרת הזמנה זו זכה להדים בעולם, הוצג ב AP ופורסם בדיסקברי צ'אנל, בסין וברחבי העולם.

כיום, במקביל לעבודתו במשרד, אדריכל חגי נגר מוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.

תהליך העבודה

מדי יום אנו שוקדים על תכנון של סביבות עבודה.

תהליך העיצוב שלנו מתחיל בהיכרות בינינו לביניכם. אתם תספרו על הצרכים היחודיים שלכם ועל השפה המיתוגית של החברה ואנו נבחן יחדיו את תקציב הפרויקט. נתעדכן במתרחש כיום בעולם בתחום המשרדים ונשוחח על סביבות עבודה חדשות ומתקדמות. כמובן שהיכרות זו גם תכלול את הצרכים הפונקציונליים מחד ואת תנאי המבנה הפיזיים מאידך.

נכנס ב – ZOOM IN ונתייחס לסביבת העבודה של העובד, ונצא ב – ZOOM OUT לסביבת העבודה המשותפת. נתכנן את אזורי העבודה האישיים הדורשים ריכוז מקסימלי, את האזורים לעבודה המשותפת ולשיתופי פעולה יצירתיים בין העובדים ואת שטחי הפנאי עבור הגיבוש החברתי ותחושת השייכות לארגון.

בסקיצות הראשונות שנציג תהיה התייחסות לחלוקת חלל נכונה ומערך ההתנהלות. נבדוק את כיווני האור שנכנס מבחוץ, ואת הנוף שמשתקף מבפנים. נדאג לשלב בין התאורה הטבעית, הטכנית ולבין התאורה הדקורטיבית. נתייחס לניצול וחסכון בתאורה ולטמפרטורת האור.

כעת נגבש את הקונספט העיצובי. נעבוד על שילוב נכון של עולם החומרים – טבעיים ומלאכותיים, אורבניים ועדכניים, ובכך נשלוט על האווירה במשרד. נרד ברזולוציה עד לרמת הפרט הכי קטן. נתכנן נגרות וריהוט אומן, נבחר יחדיו ריהוט מקצועי, נשתמש בפתרונות של חברות הריהוט הבינלאומיות, פתרונות אשר מתפתחים ומתעדכנים כל הזמן.

שעות רבות מוקדשות גם לצד הביצועי והטכני של הפרויקט – שימת לב לערכים אקוסטיים וארגונומיים, פרטים טכניים, דרישות מערכות אלקטרו-מכניות ועבודה משותפת עם מהנדסים ויועצים. ברור לנו כי כל אלו משפיעים מאוד על תפוקת העובד ועל התחושה בסביבת העבודה.

נהיה ערים לדרישות העולם העסקי ונשתמש בנסיון שצברנו בליווי חברות מובילות במשק – נבין את חשיבותו של תקציב הפרויקט, חוסר ההתפשרות על תכנון יעיל ועמידה בלוחות הזמנים. נכין כתב כמויות מפורט ויסודי, ונלווה אתכם בכל שלבי הביצוע וגם לאחר האכלוס.

והנה, התוצאה הסופית הינה חלל מעוצב בהתאמה אישית בעלת מסר שיווקי מדויק, סביבת עבודה יעילה וחווית משתמש ייחודית. עכשיו כשאנו כבר מכירים – אפשר להתחיל.

WE MAKE IT WORK


חגי נגר
– אדריכל | בעלים –


מור גולדברג
– מעצבת פנים –


קטי וולף
– מעצבת פנים –


שלומית יצחק
– מעצבת פנים –


נועה ביטון
– מנהלת פיתוח עסקי –

אז מה אנו מביאים לשולחן ?

התמחות ספציפית
אדריכל מוסמך
צוות מנוסה
עבודה מדויקת
עיצוב פונקציונלי
תכנון חכם