אנו מתמחים בעיצוב משרדים ותכנון סביבות עבודה.

הגישה התכנונית במשרדנו משלבת עיצוב עם מצוינות טכנית-הנדסית, היכרות עמוקה של מגוון החומרים והטכנולוגיות יחד עם מקוריות וחשיבה יצירתית.

אנו לוקחים את מלוא האחריות על תכנון יעיל, מיומן ומדויק ויודעים לקבל את ההחלטות הנכונות במהירות וביעילות, תוך יצירת פתרונות מקוריים בהתאמה אישית והתייחסות רחבה ורב-תחומית.

עבור מרבית לקוחותינו העבודה על פרויקט תכנון ועיצוב היא צעידה על קרקע לא מוכרת, הכוללת התמודדות עם החלטות בעלות משמעות שאינן חלק מהיום-יום, ולכן אנו רואים את עצמנו כאחראים על פישוט התהליך עבור הלקוח, תוך הבהרת עולם המושגים האדריכלי וסיוע בקבלת החלטות נכונות לאורך הפרויקט.

אנו מצליחים לעשות זאת הודות למיומנות הגבוהה שלנו בתכנון מקצועי של הפרויקט, לתשומת הלב הקפדנית לפרטים ולאופן האישי והפתוח בו אנו מתנהלים מול הלקוחות מתוך רצון כן לקלוע להעדפות הארגוניות ולעמוד בדרישות התכנוניות והעיצוביות.

התוצאה הינה פרויקט מוצלח תוך עמידה ביעדים, ותוצר אדריכלי-עיצובי מדויק שמלווה את הלקוח לאורך שנים רבות.

נשמח לעמוד לשירותכם,
אדר' חגי נגר
וצוות המשרד

אדריכל חגי נגר

אדר' חגי נגר הינו אדריכל מוסמך בעל 5 שנות לימוד (B.Arch), בוגר בית הספר לאדריכלות בפקולטה לאמנות של אוניברסיטת תל אביב.

לאחר מכן, גם למד ניהול פרויקטים ב"טכניון" והוסמך למלווה בניה ירוקה מטעם מכון התקנים הישראלי.

עם סיום לימודיו האקדמיים הוזמן לייצג את ישראל בבינאלה לאדריכלות בוונציה, איטליה, שם הציג את פרויקט ASDF בביתן הישראלי (אוצר אדר' הלל שוקן).

חגי הוזמן לעבוד בפרויקטים שונים במשך מספר שנים ברחבי אירופה ויפן. חזרתו לארץ היתה בעקבות זכיה בתחרות אדריכלים לעיצוב סניפי הקונספט של דואר ישראל, במסגרתה הקיפ 3 סניפי דגל של החברה.

חגי לימד אדריכלות באקדמיה לאמנות ועיצוב "בצלאל" בירושלים ואת מקצוע עיצוב הפנים בHIT. חגי הוזמן ע"י בנק הפועלים להציג פיתוח בנושא בניה ירוקה. פרויקט ה CHU 200 שהציג במסגרת הזמנה זו זכה להדים בעולם, הוצג ב AP ופורסם בדיסקברי צ'אנל, בסין וברחבי העולם.

כיום, במקביל לעבודתו במשרד, אדריכל חגי נגר מוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.

הצוות


חגי נגר
– אדריכל | בעלים –


מור גולדברג
– מעצבת פנים –


קטי וולף
– מעצבת פנים –


שלומית יצחק
– מעצבת פנים –


נועה ביטון
– מנהלת פיתוח עסקי –

מה אנו מביאים לשולחן?
התמחות ספציפית | אדריכל מוסמך | צוות מנוסה | עבודה מדויקת | עיצוב פונקציונלי | תכנון חכם