גבוהה בקומה ה-14 במגדלי בסר אלון בתל אביב, מחולקים משרדיה של חברת Amenity Analytics לחללי אופן ספייס המופרדים במחיצות זכוכית או ברשתות ברזל. למעט חדר הישיבות, חדר הפגישות ותאים לשיחות וידאו, כל תכנון המשרד, הפרוס על פני חצי קומה, נטול קירות וצופה לנתיבי איילון והנוף האורבני של העיר. שלושה כיווני אוויר מחדירים אור טבעי רב ומזכים גם את מי שיושב בקפיטריה במבט אל הנוף שלפניו.

התקרות חשופות ברובן, מאפשרות הצצה למערכות העליונות, ומהן משתלשלים לוחות אקוסטיים מעוגלים, המסייעים לייצר שקט בסביבת עבודה פתוחה.

תחום עיסוקה של החברה, בעיבוד דאטה והפיכתו לתובנות עסקיות, מקבל ביטוי באמצעות אלמנטים גרפיים מעולם התוכן שלה, ואלה הולבשו על מחיצות הזכוכית, על העמודים ועל קירות המעטפת הפנימיים. רצפת בטון מגדירה את חללי המעבר, ומצדדיה רצפת עץ בהנחת פישבון, המחממת את האווירה בהצטרפה אל ריהוט עשיר בצבעוניות וצמחייה.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: קטי וולף

מיקום: מגדלי אלון | תל אביב
הלבשת קירות: HUBE
צילום: סטודיו יואב פלד

Amenity Analytics office 3
Amenity Analytics 1
Amenity Analytics office 5
Amenity Analytics office 2
עיצוב משרדי הייטק
Amenity Analytics office 12

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.