סצנות מוכרות מעולם התעופה נשזרות בעיצוב משרדי Classic Air, חברה המייצגת חברות תעופה מחו"ל ומספקת פתרונות לתנועה אווירית אזרחית. קיר במראה של חזית מטוס יוצר ממתכת במיוחד עבור הפרויקט, ומשלב בתוכו חלונות קטנים שבתוכם מסכים דינמיים. חיפוי המתכת עוקב אחר ציר המסדרון במשרד, ובתוכו מתגלה אזור מטבח VIP, המנותק ויזואלית משאר חללי העבודה על ידי גוונים וחומרים היוצרים דרמה וקוטביות: חזיתות מטבח מנגרות שחורה, חיפוי עץ מפירוק ואריחי טרצו המנוגדים לרצפת בטון ברחבי המשרד.
בחלל העבודה המרכזי תקרת עץ מחורץ, ובה פתח בתבנית של כלי טיס מרחף. מתוך הפתח ניתן להציץ לתשתיות החשופות במעבה התקרה, בדומה להצצה למערכות המטוס מבעד לחלון בזמן הטיסה. התאורה הלינארית שנקבעה בתוכו בולטת על רקע הפיזור האקראי-לכאורה של שאר גופי התאורה במשרד.
בחדר הישיבות הצמוד, ה"קוקפיט" של המשרד, מערכת מחיצות מזוגגת בגוון תכלת-שמיים ופינות מעוגלות. הקיר ממול עטוף בלוחות דקטון דמוי שיש, גיוון חומרי נוסף השומר על סכמת צבעים רגועה. מיקומו של המשרד בקומה עליונה במגדל מאפשר צפייה אל נוף פתוח ויציאה לפסק זמן במרפסת.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: קטי וולף
מיקום: בניין סיב
צילום: יוקאן סטודיו

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.