קטה גרופ הינה חברת נדל"ן ותיקה של יזמות ובנייה העוסקת בהתחדשות עירונית. בשלב הסקיצות של הפרויקט דנו ברעיונות השונים כיצד למקסם את כמות מקומות העבודה של החברה ההולכת וגדלה ובד בבד לייצר את הרושם הייצוגי והמזמין עבור לקוחותיה ועובדיה.

הסקיצה שנבחרה כללה אגף כניסה מרכזי בו נמצאים השטחים הציבוריים העיקריים – חדרי פגישות בגדלים שונים, לובי כניסה המציג את הפרויקטים של החברה, אזור לאונג' סלוני עם מרפסת צמודה הצופה לנוף הנשקף מהקומה ועוד. בשטחים אלו בחרנו להשתמש בחומרי הגלם של תהליכי הבניה – עץ, ברזל, זכוכית ואבן, ולשלב אותם בקונספט התכנוני והעיצובי של הפרויקט ובכך לשקף את אופי החברה ועיסוקה. בשטחי העבודה והפיתוח מיקסמנו את כמות עמדות העבודה תוך שמירה על מרווחים ארגונומיים וערכים אקוסטיים גבוהים. באזור זה בחרנו למקם גם את מטבח החברה כך שיהיה שיתופי וחברתי עבור עובדיה. המטבח מתוכנן עם מקומות ומפגש על הבר, סביב שולחנות האוכל ובמרפסת הצמודה. את אזור זה עיצבנו בצבעוניות מזמינה שמאפיינת את הרוח החדשנית של המשרד.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
צוות: שירה אלימלך וקטי וולף
מיקום: מגדלי בסר סיטי | פ"ת
צילום: ליאור טייטלר

KATA | עיצוב משרדים
KATA | עיצוב משרדים
KATA | עיצוב משרדים
KATA | עיצוב משרדים
KATA | עיצוב משרדים חגי נגר
KATA | עיצוב משרדים חגי נגר אדריכלים
KATA | עיצוב משרדים

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.