יצירת קשר

Margins | עיצוב משרדי החברה

בית/Margins | עיצוב משרדי החברה

Project Description

משרדי הבוטיק של חברת Margins לייעוץ כלכלי צופים על תל אביב ועל מגדליה מהקומה ה-43 של מגדל מידטאון תל אביב. עיצוב משרד החברה שם דגש על שילוב בין חומרים קרים וחמים בעזרת רצפת פרקט עץ טבעי מעושן ומחוספס, טיח בטון ומתכת שחורה, המעשירים את החלל. המשרד בנוי מחדרים הסגורים במחיצות מהרצפה ועד התקרה, ומעליהם תקרת עץ אקוסטית מחורצת. תכנון משרד שבו מטבח שחור מוסיף דרמה ומשתלב במשחק התחושתי בין חומרים קרים וחמים.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: שלומית יצחק
צילום: UKAN STUDIO

Margins office 1
Margins office 2
Margins office 3
Margins office 4
Margins office 5
Margins office 6
Margins office 7

משרד חגי נגר אדריכלים בהובלת אדריכל חגי נגר תכנן בעשור האחרון משרדים וסביבות עבודה בישראל ובעולם. הסטודיו מעורב במגוון רחב של פרויקטים כמו גם בפיתוחם של פרויקטים קונספטואליים, דרכי חשיבה ושיטות תכנון אדריכליות חדשות.

חגי נגר ייצג את ישראל בתערוכת הביאנלה הבינלאומית לאדריכלות בוונציה שבאיטליה, היה מעצב הבית של מועדון SPACE IBIZA בספרד ותכנן מספר פרויקטים בהולנד וביפן. יחידת הדיור הקומפקטית CHU שתכנן לבנק הפועלים קיבלה התייחסות תקשורתית רבה בארץ ובעולם, ועם לקוחותיו בארץ נמנים חברת שטראוס, מרכז רפואי סוראסקי, חברת דואר ישראל, רשת מלונות פתאל ועוד.

חגי נגר, בעל תואר אדריכל מאוניברסיטת תל אביב (, B.Arch1999), לימד באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים "בצלאל" ובמכון הטכנולוגי בחולון HIT, ומוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.