עצם עיסוקה של חברת ההון סיכון Moneta, המשקיעה בחברות סטארט-אפ מתפתחות, הכתיב תכנון משרד שהתבסס על אזורי הסבה עם ישיבה א-פורמלית כגון כורסאות ומערכות ישיבה נמוכות, המאפשרות להניח את הלפטופ האישי או את מכשיר הסלולר, לנהל שיחות ולקבוע פגישות עבודה. עיצוב המשרד מעצים את התחושה הביתית, החמה והמזמינה עם פינות התכנסות אינטימיות לקבוצות עבודה קטנות יותר, ריפוד עור, פרקט עץ, בריקים לצד קירות בהירים באפקטים מיוחדים של צביעה וכן אהילים המוסיפים ברק ונופך משפחתי. התקרה החשופה יוצרת עניין ומתח עיצובי בין התעשייתיות לתחושת הביתיות המודגשת.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: מור גולדברג
צילום: תומר פדר

עיצוב משרדים | תכנון ועיצוב משרדי הייטק

עיצוב משרדים | תכנון ועיצוב משרדי הייטק
עיצוב משרדים | תכנון סביבת עבודה | תכנון ועיצוב משרדי הייטק
עיצוב משרדים | תכנון ועיצוב משרדי הייטק
עיצוב משרדים | תכנון ועיצוב משרדי הייטק

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.