שפע חום וביתיות בולטים בעיצוב משרד עורכי הדין אורלי מנע-שני, OMS. מאחר שמדובר במשרד בוטיק בתחום דיני משפחה, ירושה וגישור, המערב נושאים אישיים ורגשיים עמוקים, ניתנה חשיבות רבה להשריית אווירה אינטימית ותחושה נעימה, שתפיג לחץ ומתח בקרב המבקרים במקום. מן החלונות משתקף נוף מרגיע ושלו של פארק הירקון, ולעיצוב המשרד נבחרו שטיחים גדולים בצבעים חמים, כשלרהיטים חומריות של עץ ועור וריפוד בהיר ומאיר עיניים המשדר אופטימיות. גם אהבתה של עורכת הדין לאמנות השתלבה בסביבת העבודה באמצעות פסלים וציורים שהותאמו אישית.

תכנון: חגי נגר אדריכלים
צילום: עוזי פורת

משרד עריכת דין OMS
עיצוב חדר ישיבות - OMS
עיצוב משרד עורכי דין
עיצוב חדרי עורכי דין
עיצוב משרדים - חגי נגר אדריכלים

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.