חברת היוניקורן Papaya Global בחרה בנו שוב והפעם עבור תכנון המטה החדש של החברה בבניין עצמאי בהרצליה פיתוח. מאפייני הבניין המיוחד – ברוטליזם עם הרבה בטון חשוף, תקרות גבוהות וגג עם נוף פנורמי – סללו את הדרך לתהליך עיצוב מפתיע ומעצים.

לתוך קומות הבניין יצקנו חללי לייף סטייל מגוונים כיאה למשרדי חברה גלובלית, מובילה ופורצת דרך. תכננו בית קפה עם לוק תעשייתי הנפתח לחצר המוקפת בהמון ירוק. יש גם אולם כושר ופילאטיס, אולם כנסים וחדר מוזיקה המאובזר בשלל כלים מוזיקליים. הקפיטריה בקומה העליונה משקיפה מערבה לים התיכון, ומעליה גג מפנק עם אזורי רביצה. באולמות רחבי ידיים ממוקמים עמדות עבודה, גלריות וחדרי שקט. בקרבת אולמות אלו מתחבאים להם, לשעות הפנאי, חדרי משחק והנאה. חללים אלו מאפשרים לעובדי החברה להיחשף, לשאוב השראה, לשתף רעיונות ולהתפתח ברמה האישית והקבוצתית – חווית שיתוף שהיא מעבר למילים.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: קטי וולף
צילום: עוזי פורת

Papaya Global תכנון המטה
Papaya Global תכנון המטה - חגי נגר
Papaya Global תכנון המטה - חגי נגר
Papaya Global תכנון ועיצוב המטה - חגי נגר
Papaya Global תכנון המשרד
Papaya Global תכנון המשרד - חגי נגר
Papaya Global תכנון המשרד - חגי נגר
Papaya Global תכנון ועיצוב המשרד - חגי נגר
Papaya Global תכנון ועיצוב המשרד - חגי נגר
Papaya Global תכנון ועיצוב המשרד - מרפסת

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.