כחלק מערכיו של מכון נועם, מכון מקצועי בתחום ההכנה למבחני מיון וראיונות עבודה, שמר תכנון המשרד על חללים פתוחים ונרחבים ללא מחיצות בין האנשים. לצורך הדגשת השקיפות הוצבו קירות זכוכית במקומות שבהם נדרש שקט, ואלה מעניקים מצד אחד את האינטימיות הדרושה ומצד שני מותירים את החדר חשוף לעין. עץ נבחר כחיפוי לקיר ולנישות, כמו גם לספסל ארוך בכניסה ולשולחנות, וחומריות זו מעניקה חמימות ותחושה נעימה לשוהים. לצד אלה נבחרו צבעים חיים להלבשת הקירות, לחלק מהמחיצות הנמוכות ולאזור המטבח – כולם שאובים מצבעי לוגו החברה.

 

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: מור גולדברג
גרפיקה: סטודיו לוקה
צילום: שי אפשטיין

תכנון ועיצוב משרדים
תכנון ועיצוב משרד
תכנון ועיצוב משרדים
תכנון ועיצוב משרד
תכנון ועיצוב משרד
תכנון ועיצוב משרד

תכנון ועיצוב משרד

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.