יצירת קשר

Zeiss | עיצוב משרדים לחברה בינלאומית

בית/עמוד ראשי/Zeiss | עיצוב משרדים לחברה בינלאומית

Project Description

תכנון משרד בארץ לחברת ZEISS הבינלאומית, המובילה בתחום האופטו-טכנולוגיה עם ייצור של טלסקופים, משקפות, עדשות צילום, עדשות ראייה ועוד, הוגדר על ידי החברה האם בגרמניה, כך שיותאם לכלל סניפיה בעולם. העיצוב התבסס על ניקיון וסטריליות שבא לידי ביטוי בשתי קומות המשרד: בעליונה משרדי ההנהלה, אופן ספייס לעובדים ואזור התכנסות, ובתחתונה חדרים נקיים ומעבדות. מחיצות בגובה חצי קיר משמשות את העובדים באופן ספייס, קירות זכוכית מפרידים בין חדרי הישיבות למסדרון ושומרים על ניקיון עיצובי ותחושת מרחב המתאחדים על ידי שטיח מקיר לקיר בדוגמה משתנה, המוסיפה עניין וקצב. גם הגוונים באפור ולבן נאמנים לתחושת המכלול המאופקת, והם נשברים על ידי כתמים צבעוניים באזור ההפוגה של הקפיטריה.

מעצבת ראשית: קטי וולף, חגי נגר אדריכלים
צילום: עוזי פורת

zeiss-logo

תכנון ועיצוב חדרים נקיים

עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים

משרד חגי נגר אדריכלים בהובלת אדריכל חגי נגר תכנן בעשור האחרון משרדים וסביבות עבודה בישראל ובעולם. הסטודיו מעורב במגוון רחב של פרויקטים כמו גם בפיתוחם של פרויקטים קונספטואליים, דרכי חשיבה ושיטות תכנון אדריכליות חדשות.

חגי נגר ייצג את ישראל בתערוכת הביאנלה הבינלאומית לאדריכלות בוונציה שבאיטליה, היה מעצב הבית של מועדון SPACE IBIZA בספרד ותכנן מספר פרויקטים בהולנד וביפן. יחידת הדיור הקומפקטית CHU שתכנן לבנק הפועלים קיבלה התייחסות תקשורתית רבה בארץ ובעולם, ועם לקוחותיו בארץ נמנים חברת שטראוס, מרכז רפואי סוראסקי, חברת דואר ישראל, רשת מלונות פתאל ועוד.

חגי נגר, בעל תואר אדריכל מאוניברסיטת תל אביב (, B.Arch1999), לימד באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים "בצלאל" ובמכון הטכנולוגי בחולון HIT, ומוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.