תכנון משרד בארץ לחברת ZEISS הבינלאומית, המובילה בתחום האופטו-טכנולוגיה עם ייצור של טלסקופים, משקפות, עדשות צילום, עדשות ראייה ועוד, הוגדר על ידי החברה האם בגרמניה, כך שיותאם לכלל סניפיה בעולם. העיצוב התבסס על ניקיון וסטריליות שבא לידי ביטוי בשתי קומות המשרד: בעליונה משרדי ההנהלה, אופן ספייס לעובדים ואזור התכנסות, ובתחתונה חדרים נקיים ומעבדות. מחיצות בגובה חצי קיר משמשות את העובדים באופן ספייס, קירות זכוכית מפרידים בין חדרי הישיבות למסדרון ושומרים על ניקיון עיצובי ותחושת מרחב המתאחדים על ידי שטיח מקיר לקיר בדוגמה משתנה, המוסיפה עניין וקצב. גם הגוונים באפור ולבן נאמנים לתחושת המכלול המאופקת, והם נשברים על ידי כתמים צבעוניים באזור ההפוגה של הקפיטריה.

מעצבת ראשית: קטי וולף, חגי נגר אדריכלים
צילום: עוזי פורת

תכנון ועיצוב חדרים נקיים

עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.