עיצוב משרדי ההנהלה של חברת משטחי הקוורץ "אבן קיסר", הפעילה בכל העולם, התייחס למיקום המיוחד שבו נמצא המשרד תוך שילוב חומר ההתמחות שלה לאורך הפרויקט. הנוכחות בתוך קיבוץ הנושק לים התיכון הכניסה טבע במלוא עוצמתו באמצעות מפתחים גדולים של חלונות, מהם ניתן לשמוע את רחשי הים ולחוש במליחות ובהוויית הקיבוץ. משטחי הקוורץ יושמו על הרצפה, במטבח, כמשטחים עליוניים לשולחנות ואף בחדרי השירותים כחיפויי קיר ומשטחי כיורים.

באולם הכניסה מקבל את פני הנכנסים קיר אינטראקטיבי העשוי מלוח אבן קיסר, ועליו סווצ'ים (פיסות לוח) צבעוניים של קוורץ שבתוכם מוטבעים מגנטים. מטרת העיצוב היא לאפשר למבקרים לגעת בחומר, להתנסות בו ולחוות אותו בצורה לא שגרתית. גם חדר הישיבות הנטוע בסביבת העבודה מכוסה במגיני קיר, המייצגים דוגמאות שונות של אבן קיסר, וצילומי גרפיקה ממותגים של החברה.

צילום: שי אפשטיין

  • עיצובי משרדים - אבן קיסר
  • עיצוב משרד אבן קיסר - חגי נגר
עיצוב משרדי הנהלה אבן קיסר
משרדי הנהלה אבן קיסר
משרדי אבן קיסר
שירותי הנהלה אבן קיסר
שירותים מעוצבים במשרדי אבן קיסר
שיש אבן קיסר
חדר ישיבות אבן קיסר
עיצוב חדר ישיבות אבן קיסר
חדר ישיבות אבן קיסר
אבן קיסר
עיצוב אבן קיסר

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.