יצירת קשר

Tami4 | עיצוב מרכז שירות ומכירה

מיתוג: רספקט | תצוגה: נעם הלמר עיצוב עסקים ביז-דיזיין

בית/פרויקטים/Tami4 | עיצוב מרכז שירות ומכירה

Project Description

משרדיה של חברת "שטראוס מים", מובילה עולמית באספקת פתרונות מי שתייה לשימוש ביתי, פרוסים על קומפלקס של שלושה בניינים. תכנון משרדים בסדר גודל כזה חייב יצירת קו תכנוני ועיצובי העובר כחוט השני בין משרדי ההנהלה ומאות העובדים, המעבדות, חדרי ההדרכה, מרכז השירות והמכירה, חדר האוכל ועוד. כמשרד אדריכלות, שמלווה את "שטראוס מים" שנים רבות, תכנון משרד החברה התחשב בפונקציות השונות המחייבות התייחסות אחרת לכל חלל, ברווחת העובד, בתקציב, בלוחות זמנים וכן בעובדה שעל ארגון גדול להמשיך ולתפקד בזמן ביצוע פרויקט כה מורכב.

הרעיון שהוביל את העיצוב נצמד לערכי המותג, המבקשים לשדר כי "מים הם פלא" יחד עם אמינות, הוגנות, שקיפות וידידותיות למשתמש. בהתאם לכך נעשה שימוש במוטיבים של מים, בתפאורת מרחב לבנה ובנגיעות של תכלת ברמות שקיפות משתנות כדי לדמות הימצאות באזור מים. קו ברור זה נשבר בחללים שונים על ידי צבעים מודגשים, המתכתבים עם סמליל החברה האם, "שטראוס", בירוק, אדום, כתום וכחול, ובאים לידי ביטוי בגרפיקה, בהלבשת הקירות ובריהוט.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מיתוג: Respect Branding
צילום: שי אפשטיין

תכנון מוקד טלפוני

גם מרכז השירות והמכירה, לשם מגיעים לקוחות באופן שוטף, שומר על שפה עיצובית זהה עם רצפת טרצו כחולה, תקרה נמתחת בהירה שמעניקה תחושת מרחב בחלל נמוך יחסית וצבעוניות הכוללת נגיעות תכלת לצד צבעים עזים של מכשירי המותג המוצבים על הקיר.

תכנון מוקד טלפוני
עיצוב משרדים
עיצוב משרד
תכנון עיצוב משרד
עיצוב משרדים
עיצוב משרד
עיצוב מרפאות

משרד חגי נגר אדריכלים בהובלת אדריכל חגי נגר תכנן בעשור האחרון משרדים וסביבות עבודה בישראל ובעולם. הסטודיו מעורב במגוון רחב של פרויקטים כמו גם בפיתוחם של פרויקטים קונספטואליים, דרכי חשיבה ושיטות תכנון אדריכליות חדשות.

חגי נגר ייצג את ישראל בתערוכת הביאנלה הבינלאומית לאדריכלות בוונציה שבאיטליה, היה מעצב הבית של מועדון SPACE IBIZA בספרד ותכנן מספר פרויקטים בהולנד וביפן. יחידת הדיור הקומפקטית CHU שתכנן לבנק הפועלים קיבלה התייחסות תקשורתית רבה בארץ ובעולם, ועם לקוחותיו בארץ נמנים חברת שטראוס, מרכז רפואי סוראסקי, חברת דואר ישראל, רשת מלונות פתאל ועוד.

חגי נגר, בעל תואר אדריכל מאוניברסיטת תל אביב (, B.Arch1999), לימד באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים "בצלאל" ובמכון הטכנולוגי בחולון HIT, ומוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.

The Kitchen Hub | עיצוב משרדים לחממה טכנולוגית

עולם המזון נמצא במרכז עשייתה של חממת הסטארט-אפ הטכנולוגית הראשונה בארץ שמתמקדת בתחום פיתוח טכנולוגיות מזון. חממות טכנולוגיות, ביוזמת המדען הראשי של משרד הכלכלה והתעשייה וקבוצת "שטראוס", משקיעות במיזמים פורצי דרך על ידי קידום [...]

Margins | עיצוב משרדי החברה

משרדי הבוטיק של חברת Margins לייעוץ כלכלי צופים על תל אביב ועל מגדליה מהקומה ה-43 של מגדל מידטאון תל אביב. עיצוב משרד החברה שם דגש על שילוב בין חומרים קרים וחמים בעזרת רצפת פרקט [...]

Amenity Analytics | עיצוב משרדי החברה

גבוהה בקומה ה-14 במגדלי בסר אלון בתל אביב, מחולקים משרדיה של חברת Amenity Analytics לחללי אופן ספייס המופרדים במחיצות זכוכית או ברשתות ברזל. למעט חדר הישיבות, חדר הפגישות ותאים לשיחות וידאו, כל תכנון המשרד, [...]