באזור שופע מעבדות בפארק התעסוקה החדש של רחובות, קבעה את משכנה "אדור דיאגנוסטיקה" – חברה המפתחת ומייצרת פתרונות אבחון ייחודיים בתחום הרפואה. כמשרד בעל ידע נצבר בתחום הקמת מעבדות, נקרא "חגי נגר אדריכלים" להיות אחראי על תכנון המעבדות והמשרדים של החברה. כדי לייצר סביבה תומכת מחקר המצטיינת בתאורה מתאימה, אקוסטיקה מיטבית, ארגון ואווירת עבודה נעימה, נוצרה הפרדה בין אזור העבודה והמחקר ובין אזור המעבדה הסטרילי והנקי, בעל הדרישות הטכניות הקפדניות שלאורן פועלת אדור.

חדרי העבודה של עובדי המחקר ועיבוד הנתונים עטופים עץ וטקסטורות שונות כדי לבדל אותם מהאזור הטכני של המעבדה ולשוות להם תחושת חמימות ושייכות. אזור זה כולל חדר ישיבות, חדר הנהלה וקפיטריה. לאור הדרישות בתכנון המעבדה, הוקדש אזור נרחב יותר לשטח המעבדה עם חלל ראשי ובו שולחנות מעבדה (Bench) ארוכים. מחלל זה מסתנפים חדרי פיתוח קטנים עם נגיעות צבע מינימליות, המוסיפות חיות בעולם המעבדה המוקפד עד דיוק. כך, למשל, רצפת PVC חלקה עונה על הצורך במשטח אחיד המונע הצטברות חיידקים או בקטריות.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: שלומית יצחק
מיקום: פארק הורביץ, רחובות
צילום: עוזי פורת

Ador | תכנון מעבדות
Ador | תכנון מעבדות ועיצוב מעבדות
Ador | תכנון מעבדות ועיצוב מעבדות
Ador | תכנון מעבדות ועיצוב מעבדות
Ador | תכנון מעבדות ועיצוב מעבדות
Ador | תכנון מעבדות - שולחן
Ador | תכנון מעבדות ועיצוב מעבדות
Ador | תכנון מעבדות ועיצוב מעבדות

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.