יצירת קשר

Amenity Analytics | עיצוב משרדי החברה

בית/Amenity Analytics | עיצוב משרדי החברה

Project Description

גבוהה בקומה ה-14 במגדלי בסר אלון בתל אביב, מחולקים משרדיה של חברת Amenity Analytics לחללי אופן ספייס המופרדים במחיצות זכוכית או ברשתות ברזל. למעט חדר הישיבות, חדר הפגישות ותאים לשיחות וידאו, כל תכנון המשרד, הפרוס על פני חצי קומה, נטול קירות וצופה לנתיבי איילון והנוף האורבני של העיר. שלושה כיווני אוויר מחדירים אור טבעי רב ומזכים גם את מי שיושב בקפיטריה במבט אל הנוף שלפניו.

התקרות חשופות ברובן, מאפשרות הצצה למערכות העליונות, ומהן משתלשלים לוחות אקוסטיים מעוגלים, המסייעים לייצר שקט בסביבת עבודה פתוחה.

תחום עיסוקה של החברה, בעיבוד דאטה והפיכתו לתובנות עסקיות, מקבל ביטוי באמצעות אלמנטים גרפיים מעולם התוכן שלה, ואלה הולבשו על מחיצות הזכוכית, על העמודים ועל קירות המעטפת הפנימיים. רצפת בטון מגדירה את חללי המעבר, ומצדדיה רצפת עץ בהנחת פישבון, המחממת את האווירה בהצטרפה אל ריהוט עשיר בצבעוניות וצמחייה.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: קטי וולף
הלבשת קירות: HUBE
צילום: סטודיו יואב פלד

Amenity Analytics 1
Amenity Analytics office 2
Amenity Analytics office 3
Amenity Analytics office 5
Amenity Analytics office 12

משרד חגי נגר אדריכלים בהובלת אדריכל חגי נגר תכנן בעשור האחרון משרדים וסביבות עבודה בישראל ובעולם. הסטודיו מעורב במגוון רחב של פרויקטים כמו גם בפיתוחם של פרויקטים קונספטואליים, דרכי חשיבה ושיטות תכנון אדריכליות חדשות.

חגי נגר ייצג את ישראל בתערוכת הביאנלה הבינלאומית לאדריכלות בוונציה שבאיטליה, היה מעצב הבית של מועדון SPACE IBIZA בספרד ותכנן מספר פרויקטים בהולנד וביפן. יחידת הדיור הקומפקטית CHU שתכנן לבנק הפועלים קיבלה התייחסות תקשורתית רבה בארץ ובעולם, ועם לקוחותיו בארץ נמנים חברת שטראוס, מרכז רפואי סוראסקי, חברת דואר ישראל, רשת מלונות פתאל ועוד.

חגי נגר, בעל תואר אדריכל מאוניברסיטת תל אביב (, B.Arch1999), לימד באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים "בצלאל" ובמכון הטכנולוגי בחולון HIT, ומוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.