בלב המשרדים שתכננו לחברת ארקום טכנולוגיות מוקמה מכולה בצבעי המותג, שמספרת את סיפורה של החברה הוותיקה, המצויה בשוק כבר 25 שנה. ארקום היא נציגה ומפיצה של יצרני אלקטרוניקה מרחבי העולם, וכמי שמייבאת מוצרים שכאלו, מוקדש אזור המכולה לפעילות הטכנית של החברה, למשל לטיפול ברכיבים, באחסנה ובאריזה, כשהוא מופרד מיתר המשרד בו ממוקמות ההנהלה ומחלקת שירות הלקוחות.

כדי להבדיל בין שני האזורים – הטכני לעומת המנהלתי – הודגש הסדר והארגון בתוך המכולה, בעוד מחוצה לה העיצוב משדר פתיחות ואווירה פחות מעונבת, עם תאורה לא אורתוגונלית,  צמחיה, נגיעות בצבעי השמש וחומרים טבעיים כמו, עץ, OSB וברזל.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: קטי וולף
מיקום: בניין A-Tower, רעננה
צילום: סטודיו עמית גושר

Arcom | תכנון משרדי החברה
Arcom תכנון משרדי החברה
תכנון משרדי החברה - חגי נגר
Arcom | תכנון ועיצוב משרדי החברה
Arcom - תכנון ועיצוב משרדי החברה
חגי נגר תכנון ועיצוב משרדי החברה
Arcom משרד מעוצב
Arcom משרדים מעוצבים

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.