קיר ברזל דומיננטי מקבל את פני הבאים למשרד הבוטיק אבטה עורכי דין. הברזל, המבטא חוזק ויציבות, משקף את ערכיו החשובים של המשרד. משחקי תלת ממד בקיר הכח מרמזים על יצירתיות מחשבתית. המישור המפורק שנוצר על ידי התלת ממד ממשיך גם במישור התקרה, באריחי תקרה מיוחדים בגודל משתנה.

במהלך התכנון היה ברור כי לחומריות המדויקת והמאופקת תתלווה תחושת המרחב הפתוח ממרומי הקומה ה-39. בטון וברזל, אלומיניום ועץ נבחרו כחומרים המובילים את עיצוב המשרד. הניקיון שנבחר לאפיין את העיצוב מתבטא גם בצבע אחיד בקירות האפורים ובאלמנטים נעלמים מן העין: ארונות קיר המסתירים מעברים סמויים בין חלקי המשרד, בר קפה סודי באזור חדר הישיבות, מתגים חבויים וחיפויי קיר שמאפשרים אחסון עבור גלימות עורכי הדין.

דגש רב ניתן לאקוסטיקה מרבית ולתאורה מקצועית. גופי תאורה של חברת Regent השווייצרית, מתוכננים במקצבים מחושבים ומדויקים. רמה גבוהה של בידוד אקוסטי מושגת על ידי מערכת מחיצות זיגוג כפולות. מערכת מחיצות זו מצליחה לייצר גם תחושה של שקיפות בין עורכי הדין הבכירים והזוטרים כאחד.
.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: קטי וולף
צילום: אורן קאן

avta 4
avta 2
avta 3
avta 5
avta 7
avta 9
avta 9
avta

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.