יצירת קשר

CHU Compact House Unit | מבנה עיצוב ירוק

בית/מו"פ, כללי/CHU Compact House Unit | מבנה עיצוב ירוק

Project Description

Chu היא יחידת דיור קומפקטית, שתכנונה הוזמן על ידי בנק הפועלים כחלק מתכנון בתים ירוקים. היא הוצגה בתערוכת "בתים בשדרה" בשדרות רוטשילד בתל אביב, סוקרה בתקשורת הזרה והוזמנה להשתתף בתערוכת mini של BMW. היחידה היא עיצוב מבנה ירוק שכולל את כל הפונקציות של בית מגורים, כשהן דחוסות לתוך 4 מ"ר ומסודרות בתאים יעילים ומינימום שטח: מיטה נשלפת החוצה המאפשרת לינה תחת כיפת השמיים, בישול במטבח באוויר הצח, תא חנייה לאופניים, שולחן עבודה מתקפל, ספרייה בילט-אין, תא אסלה, תא מקלחון, תא תליית בגדים, מגירת נעליים, תאי אחסון ועוד.
מדובר בפתרון מגורים ארעי או קבוע, חסכוני, ידידותי לסביבה ואידיאלי לטיולים, לאזורים לא גשומים או לאזורים מוכי אסון. תכנון היחידה, העשויה ממתכת ופוליגל, כולל טכנולוגיות בנייה חדשות, ובמקום להכיל את הדייר, הוא משרת אותו. היא מיועדת להרכבה עצמית ולאחר ההתקנה ניתן לחברה לתשתית מים וביוב. החשמל הינו סולרי, והתקשורת נעשית באמצעות לוויין.

גרפיקה: תמר פליישר
צילום: רסקין פרלמן

Hagai Nagar Architects - Compact House Unit Project
חגי נגר אדריכל
חגי נגר אדריכלים | עיצוב משרדים
Compact House Unit Project - Hagai Nagar
Compact House Unit Project
חגי נגר אדריכל
חגי נגר אדריכל
חגי נגר אדריכל

משרד חגי נגר אדריכלים בהובלת אדריכל חגי נגר תכנן בעשור האחרון משרדים וסביבות עבודה בישראל ובעולם. הסטודיו מעורב במגוון רחב של פרויקטים כמו גם בפיתוחם של פרויקטים קונספטואליים, דרכי חשיבה ושיטות תכנון אדריכליות חדשות.

חגי נגר ייצג את ישראל בתערוכת הביאנלה הבינלאומית לאדריכלות בוונציה שבאיטליה, היה מעצב הבית של מועדון SPACE IBIZA בספרד ותכנן מספר פרויקטים בהולנד וביפן. יחידת הדיור הקומפקטית CHU שתכנן לבנק הפועלים קיבלה התייחסות תקשורתית רבה בארץ ובעולם, ועם לקוחותיו בארץ נמנים חברת שטראוס, מרכז רפואי סוראסקי, חברת דואר ישראל, רשת מלונות פתאל ועוד.

חגי נגר, בעל תואר אדריכל מאוניברסיטת תל אביב (, B.Arch1999), לימד באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים "בצלאל" ובמכון הטכנולוגי בחולון HIT, ומוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.

The Kitchen Hub | עיצוב משרדים לחממה טכנולוגית

,

עולם המזון נמצא במרכז עשייתה של חממת הסטארט-אפ הטכנולוגית הראשונה בארץ שמתמקדת בתחום פיתוח טכנולוגיות מזון. חממות טכנולוגיות, ביוזמת המדען הראשי של משרד הכלכלה והתעשייה וקבוצת "שטראוס", משקיעות במיזמים פורצי דרך על ידי קידום [...]

Margins | עיצוב משרדי החברה

משרדי הבוטיק של חברת Margins לייעוץ כלכלי צופים על תל אביב ועל מגדליה מהקומה ה-43 של מגדל מידטאון תל אביב. עיצוב משרד החברה שם דגש על שילוב בין חומרים קרים וחמים בעזרת רצפת פרקט [...]

Amenity Analytics | עיצוב משרדי החברה

גבוהה בקומה ה-14 במגדלי בסר אלון בתל אביב, מחולקים משרדיה של חברת Amenity Analytics לחללי אופן ספייס המופרדים במחיצות זכוכית או ברשתות ברזל. למעט חדר הישיבות, חדר הפגישות ותאים לשיחות וידאו, כל תכנון המשרד, [...]