בפריים לוקיישן, מפגש הרחובות הסואן מנחם בגין ודרך נמיר, שוכן משרד עורכי הדין המתמחה בתחום האזרחי, וצופה על מתחם הרכבת. עיצוב המשרד מחבר בין דרמטיות ואלגנטיות, הבאים לידי ביטוי בבחירה של צבעים וחומרים. הצבע השחור חוזר בנגרות אמן בהתאמה אישית, המאופיינת במראה נקי ומחוזקת בדלתות טאץ', במתכת שבמחיצות הזכוכית ובלמלות (פרופילים) שבתקרה. האלמנטים הכהים מתבלטים מול מצע ניטרלי של רצפת פרקט בהנחת פישבון וקירות אפורים. ציר המסדרון האורכי כולל דלתות הנמתחות מהרצפה ועד התקרה ומעניקות תחושת גובה, ונשבר על ידי פסי תאורה תקרתיים שנקבעו בהסטה כאנקדוטה עיצובית.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: שלומית יצחק
מיקום: מגדל WE | תל אביב
צילום: UKAN STUDIO

קאופמן ושות' | עיצוב משרד עורכי דין
קאופמן ושות' | עיצוב משרד עורכי דין
קאופמן ושות' | עיצוב משרד עורכי דין
עיצוב משרד עורכי דין
קאופמן ושות' | עיצוב משרד עורכי דין
עיצוב משרד עורכי דין

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.