התכנון והעיצוב למעבדות ולמשרדים של חברת MyBiotics הוא יישום של הידע שצברנו בתחום הקמת מעבדות וניסיונו רב השנים כאדריכלים ומעצבים של סביבות עבודה ומשרדים. לחברה, שעוסקת בפיתוח מוצרים וטיפולים המבוססים על חיידקים פרוביוטיים, הותאם תכנון יעיל ומדויק לצרכיה: מצד אחד מעבדות, מיקום לציוד הטכני, מחסנים וכניסת עובדים, ומצד שני סביבה התומכת במחקר ומשרתת אותו עם תאורה נכונה, אקוסטיקה מיטבית, ארגון ויצירת אווירה נעימה לשהייה עם נגיעות עיצוביות. עם סיום הפרויקט, כבר הוזמנו לתכנן את הרחבת המעבדות והמשרדים בעוד החברה ממשיכה להתפתח ולהרחיב את שירותיה.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: שלומית יצחק
מיקום: פארק הורביץ, רחובות
צילום: עוזי פורת

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.