משרדיה של "נתיבי איילון", חברה ממשלתית המובילה פרויקטים תחבורתיים רחבי היקף ותקציב במרחב העירוני והמטרופוליני, ממוקמים במספר קומות גבוהות ונפרסים על פני כ-2,500 מ"ר. מהחלונות נשקף כביש 431 פרי תכנונה ואף מעבר לו – הים הפתוח במערב. האתגר בעיצוב המשרדים היה תכנוני בעיקרו, שכן לחברה כ-200 עובדים, הנחלקים בין מחלקות שונות עם עמדות מזכירות, מטבחונים, חדרי ישיבות, חדרים סגורים, אופן ספייס וצרכים נפרדים.

חדרי ישיבות סגורים מהווים חיץ בין המחלקות אך גם מחברים ביניהן בנראותם השקופה. באחד מהם מאפשרת מחיצה ניידת להכפיל את גודל החלל ולייצר אזור לכנסים מרובי משתתפים. לצד כל אלה תוכננו לחברה חדרים מורכבים יותר, כגון חדר שרתים המנתב אליו את כל המידע מהכבישים.

חומרים עמידים כמו קירות בטון נבחרו למשרדי החברה הציבורית, כדי שישמשו את העובדים לאורך זמן. תקרות עץ מעטרות את חדרי הישיבות ואזורים נבחרים נוספים, בעוד לחללים הציבוריים נבחרו תקרות למלות מאלומיניום. בחלק מהתקרות, הממוקמות באזורים פחות רשמיים, משובצים גופי תאורה צבעוניים המוסיפים חן ויופי ומצטרפים לגרפיקה ממותגת, צמחייה ומקומות ישיבה חיצוניים מאווררים, הפונים לנוף ומאפשרים הפוגות.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: שלומית יצחק
מיקום: עזריאלי ראשונים, ראשל"צ
צילום: אורן קאן

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.