חברת הבנייה והפרויקטים פאי מתמחה בעבודות גמר, המשאירות את חותמן הסופי על פרויקטים ואינה מתפשרת על מקצועיות ואמינות. כחלק מהתרחבותה ומהמיתוג המחודש שלה, בחרה בנו, חגי נגר אדריכלים, כמי שיובילו את תכנון ועיצוב המשרדים שלה בסטנדרטיים שבהם היא מורגלת. במשרדים שמרנו על מראה מרשים, מדויק ומאופק, עם יוקרה הקורצת לאירופאיות, בחלל נקי שמטופל עד הפרט האחרון.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: קטי וולף
מיקום: ראשל"צ
צילום: עמית גושר

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.