ברוכים הבאים לעולם חדש ומפתיע, עולם עם גבולות מטושטשים ואיזונים מפתיעים. בחללי המשרד אפשר ממש לגעת במשחק שבין קלאסי ופופי, גבוה ונמוך, בין עיצוב נוסטלגי לעיצוב טכנולוגי ששובר גבולות, מפרק ומרכיב, יוצר מציאות חדשה. מבט משוטט בחלל יפגיש אותנו עם קירות בטון ותקרות שנשארו חשופות – מצע מושלם לזריקות פופ וצבעי פסטל שהגיעו מעידן אחר, ולאביזרים ששואבים השראה מהקולנוע האמריקאי והאמנות האירופית של המאה העשרים.

בלב המשרד מיקמנו מעין 'נקודת מנחת' שקיבלה את השם CREATIVE SPOT – מקום ליצירה, משחק וקשקוש. לחלל מיוחד מוקף חלונות ענק הצופה על הרחוב הצמדנו את הכינוי הברור מאליו  THE BALCONY- כיון שהזכיר לנו מרפסת שמש נעימה. ואכן בבלקוני עוצרים לקפה, לשיח ורוגע. ובנוסף, מגוון חדרי שקט, חדרי ישיבות וחללים אינטימיים – כל אחד מהם עם אוירה ייחודית לו.

את חברת PAPAYA GLOBAL, שסומנה כאחת מבין עשרת הסטארט-אפים המבטיחים של השנה ע"י המזגין גלובס, ליווינו במעבר מתל אביב להרצליה ועיצבנו עבורה את המשרדים החדשים והכייפים האלו בשלוש קומות בהרצליה הילס.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: מור גולדברג
הלבשת קירות: סטודיו יובי
צילום: סטודיו פלד

חגי נגר עיצוב משרד

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.