יצירת קשר

Sabag Law Firm | עיצוב משרד עורכי דין

בית/Sabag Law Firm | עיצוב משרד עורכי דין

Project Description

משרד עורכי הדין סבג ממוקם בקומה גבוהה במגדלי מידטאון בתל אביב. בכניסה למשרד קיר כוח תלת ממדי מברזל צרוב, ובו משחק של נישות ובליטות במישורים שונים. אלומיניום שחור מגדיר את החללים ומצטרף לעושר של חומרים וטקסטורות, דוגמת תריסים ונציאניים, חיפויי קירות, שטיחים, צמחים ויצירות אמנות. את השולחן העגול בחדר הישיבות, שאליו מסבים העובדים יחד, משלימות כורסאות מעוגלות וצבעוניות, ואלה יחד תורמים לתחושה נתפסת של חמימות וקרירות במינונים מאוזנים.

רצפת הבטון הבהירה נקטעת על ידי ריצוף עץ טבעי בחדריהם של עורכי הדין ובחדר הישיבות. מעליה תקרה לבנה, ומעל רצפת העץ מצויה תקרה אקוסטית, גם היא מעץ, כדי להעצים את המשחק החומרי בין אזורים קרים וחמים. דרך חלונותיו הגדולים של קיר המסך, הנמתחים מהרצפה ועד התקרה, משתקף הנוף האורבני של העיר, כמו משלים את הדרמה של עיצוב הפנים.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: שלומית יצחק
צילום: STUDIO UKAN

סבג עיצוב משרד עורכי דין - 3431
סבג עיצוב משרד עורכי דין חגי נגר
סבג עיצוב משרד עורכי דין - חגי נגר
סבג עיצוב משרד עורכי דין
סבג עיצוב משרד עורכי דין חגי נגר אדריכל
סבג עיצוב משרד עורכי דין - 3560
עיצוב משרד עורכי דין
סבג עיצוב משרד עורכי דין - 3712
סבג עיצוב משרד עורכי דין - 3570

משרד חגי נגר אדריכלים בהובלת אדריכל חגי נגר תכנן בעשור האחרון משרדים וסביבות עבודה בישראל ובעולם. הסטודיו מעורב במגוון רחב של פרויקטים כמו גם בפיתוחם של פרויקטים קונספטואליים, דרכי חשיבה ושיטות תכנון אדריכליות חדשות.

חגי נגר ייצג את ישראל בתערוכת הביאנלה הבינלאומית לאדריכלות בוונציה שבאיטליה, היה מעצב הבית של מועדון SPACE IBIZA בספרד ותכנן מספר פרויקטים בהולנד וביפן. יחידת הדיור הקומפקטית CHU שתכנן לבנק הפועלים קיבלה התייחסות תקשורתית רבה בארץ ובעולם, ועם לקוחותיו בארץ נמנים חברת שטראוס, מרכז רפואי סוראסקי, חברת דואר ישראל, רשת מלונות פתאל ועוד.

חגי נגר, בעל תואר אדריכל מאוניברסיטת תל אביב (, B.Arch1999), לימד באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים "בצלאל" ובמכון הטכנולוגי בחולון HIT, ומוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.