מרכז הפיתוח של סנו, החברה הישראלית המייצרת מאות מוצרים המשמשים מיליוני אנשים מדי יום, התחדש לאחר שנת הקורונה במעבדות כימיות להן המתין תקופה ארוכה. המעבדות, הפרוסות על פני שתי קומות בהוד השרון, מוקדשות לפיתוח מוצרי הניקיון, ההיגיינה, הטיפוח לבית ועוד.

כאדריכלים המספקים לסנו שירותי תכנון על בסיס קבוע, יצרנו עבור מרכז הפיתוח גם את אזורי המחקר, המשרדים והמחסנים, שילוו את המשך דרכה כחברה מובילה ופורצת דרך. התכנון התייחס גם לתשתיות מורכבות ולעמידה בתקנים חמורים וכלל הדגשים עיצוביים המעניקים לעובדים סביבת עבודה יום-יומית נעימה.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבות מובילות: מור גולדברג ושלומית יצחק
מיקום: הוד השרון
צילום: עוזי פורת

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.