קבוצת SCF היא בית לעסקים פיננסים בצמיחה, ותכנון משרדיה במגדל לייף מדגיש את ההון האנושי ואת סביבת העבודה האלגנטית, הנקייה והרעננה שביקשנו ליצור עבורה. המגדל במתחם העסקים החדש בבני ברק פונה לפארק הירקון, והמפתחים הרחבים לנוף מהווים השראה לשקיפות החללים, למחיצות המאווררות ולחומריות של עץ, בטון חשוף וטבע. כל האלמנטים האלה יחד מובלטים על רקע תפאורה לבנה חלקה בקירות ובתקרה החשופה, שמעניקה שקט. החלל מתוכנן עם תשומת לב לאקוסטיקה שמאפשרת לעובדים סביבת עבודה נכונה ומדויקת לצרכיהם. צמחייה בתפזורת על הרצפה ובתקרה משתלבת בסוגי חללים מגוונים. גם האמנות הגרפית בשחור ולבן מייצגת בפשטות הבסיסית שלה חיבורים ואנשים בעלי מומחיות על רקע של חלל מודרני.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: קטי וולף, גילי גופר
מיקום: מגדל LYFE
צילום: עוזי פורת

SCF Group | עיצוב משרדי הקבוצה
SCF Group | עיצוב משרדי הקבוצה
SCF Group | עיצוב משרד
SCF Group | עיצוב משרדים של הקבוצה
עיצוב משרדים לחברות
עיצוב משרד חגי נגר - SCF
משרד מעוצב - חגי נגר
חגי נגר עיצוב משרד

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.