יצירת קשר

SCHINDLER | משרדים במגדל השחם

בית/קלאסי, עמוד ראשי/Schindler Financial Consulting | עיצוב משרדי החברה

Project Description

עיסוקו של "שינדלר ייעוץ פיננסי" בתחום רגיש של כספים הכתיב תכנון משרד עם אופן ספייס, מחיצות שקופות ונטולות פרופילציה בין דלתות הזכוכית ותאורה היקפית החולשת על כל תקרת המשרד ומשלימה את האור הטבעי שמגיע מחלונות הקומה האחרונה של הבניין. משכנה הקודם של החברה התאפיין בסגירות בין חדרים, ולכן היה צורך להוריד מחיצות ולהעניק תחושת מרחב כבר עם הכניסה. מבנה שחור מרכזי מהרצפה ועד התקרה מפריד בין אזור הקבלה לאזור האופן ספייס של מנהלי החשבונות, ושטיח בגוונים שונים של אפור מעניק תחושת יציבות קבועה והמשכית לכל החללים.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
צילום: עוזי פורת

עיצוב משרד עורכי דין - חגי נגר
Schindler Financial Consulting - Project
עיצוב משרדי עורכי דין
עיצוב משרדים במגדל השחם
עיצוב חדר ישיבות עורכי דין

משרד חגי נגר אדריכלים בהובלת אדריכל חגי נגר תכנן בעשור האחרון משרדים וסביבות עבודה בישראל ובעולם. הסטודיו מעורב במגוון רחב של פרויקטים כמו גם בפיתוחם של פרויקטים קונספטואליים, דרכי חשיבה ושיטות תכנון אדריכליות חדשות.

חגי נגר ייצג את ישראל בתערוכת הביאנלה הבינלאומית לאדריכלות בוונציה שבאיטליה, היה מעצב הבית של מועדון SPACE IBIZA בספרד ותכנן מספר פרויקטים בהולנד וביפן. יחידת הדיור הקומפקטית CHU שתכנן לבנק הפועלים קיבלה התייחסות תקשורתית רבה בארץ ובעולם, ועם לקוחותיו בארץ נמנים חברת שטראוס, מרכז רפואי סוראסקי, חברת דואר ישראל, רשת מלונות פתאל ועוד.

חגי נגר, בעל תואר אדריכל מאוניברסיטת תל אביב (, B.Arch1999), לימד באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים "בצלאל" ובמכון הטכנולוגי בחולון HIT, ומוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.