עיסוקו של "שינדלר ייעוץ פיננסי" בתחום רגיש של כספים הכתיב תכנון משרד עם אופן ספייס, מחיצות שקופות ונטולות פרופילציה בין דלתות הזכוכית ותאורה היקפית החולשת על כל תקרת המשרד ומשלימה את האור הטבעי שמגיע מחלונות הקומה האחרונה של הבניין. משכנה הקודם של החברה התאפיין בסגירות בין חדרים, ולכן היה צורך להוריד מחיצות ולהעניק תחושת מרחב כבר עם הכניסה. מבנה שחור מרכזי מהרצפה ועד התקרה מפריד בין אזור הקבלה לאזור האופן ספייס של מנהלי החשבונות, ושטיח בגוונים שונים של אפור מעניק תחושת יציבות קבועה והמשכית לכל החללים.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
צילום: עוזי פורת

עיצוב משרד עורכי דין - חגי נגר
Schindler Financial Consulting - Project
עיצוב משרדי עורכי דין
עיצוב משרדים במגדל השחם
עיצוב חדר ישיבות עורכי דין

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.