הנוף לנתיבי איילון והאור שחודר פנימה מהווים רקע לחדריו האלגנטיים של משרד עורכי הדין, העוסק בתחום הימי ושוכן באזור רווי משרדים במרכזה של תל אביב. תכנון החלל ממקסם את השטח הקיים ומנצל קירות זוויתיים להוספת מתח ודינמיות, האופייניים לתחום העיסוק. חומריות של עץ בתקרה וברצפה נתמכת על ידי קירות עם פרטי ניתוק, וחוזרת בעבודות הנגרות בדלפק ובחדר הישיבות. במדפים בחדר הישיבות משובצים אביזרים כרמיזות לעולם התוכן הימי, ואליהם מצטרפת דומיננטיות צבעונית של כחול-מימי בתמונות שנבחרו למסדרון.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: שלומית יצחק

מיקום: מגדל WE | תל אביב
צילום: Ukan Studio

עיצוב משרד עורכי דין שפרינצק עו"ד

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.