חלל מרווח ורחב ידיים שנפתח לגובה מקבל את פני הבאים אל משרדי חברת Target-Care. משרדי החברה שוכנים במבנה דמוי האנגר שממוקם לא הרחק מנמל אשדוד ושואבים השראה מסביבת הים והמכולות העוגנות בנמל, פורקות ומעמיסות סחורות.

העיצוב משחק על התפר שבין שימור והתחדשות: מצד אחד – שמירה על החלל  ה'האנגרי', על תקרותיו הגבוהות, קירות הבטון החשופים שקושטו בכתובות גרפיטי ומראה הקונטיינרים הכחולים המרמזים על הקירבה לנמל. מצד שני – מראה מודרני וחדשני שבא לידי ביטוי בשילובי הזכוכית וגווני השחור, גופי התאורה האולטרה מודרניים, רצפת העץ הבהירה וקווי הגימור הנקיים של המשרדים והחללים המשותפים.

מהתקרה, שמתנשאת לגובה של 7 מטרים, תלויים כמו מרחפים גופי התאורה שעוצבו במיוחד לחלל בהתאמה אישית ושוטפים את המרחב המרכזי בתאורה טבעית ומאוזנת. גובהו של החלל ותחושת המרחב שבו שומרו ונוצלו באמצעות חלוקה פנימית שיצרה מרחב גדול ומרכזי ומוקד שירות טלפוני רחב ידיים, לצד חדרים אינטימיים ושקטים ומרחבים משותפים נפרדים.

את החלל הגבוה חותכת בגובה קומת הגלריה, שצופה אל רצפת העבודה המרכזית. אל שלל המשרדים, מוקדים טלפונים וחדרי הישיבות בקומת הגלריה מוביל גרם מדרגות פנימי המשחק גם הוא כקומפוזיציה בחלל. צמוד למדרגות נבנה מעין בניין פנימי נוסף שקירותיו עשויים מרשת ברזל לבנה והוא מתפרש על פני שתי הקומות, ובו ממוקמים שטחי שירות כדוגמת הקפטריה וחדרי השקט לרווחת העובדים.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: מור גולדברג
מיקום: מנרב, אשדוד
הלבשת קירות: סטודיו לוקה
צילום: אביב קורט

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.