יצירת קשר

Shoval Yosha Law Firm | עיצוב משרד עורכי דין

בית/קלאסי, עמוד ראשי/Shoval Yosha Law Firm | עיצוב משרד עורכי דין

Project Description

עיצוב משרד עורכי הדין שובל-יושע משלב ריהוט וחומרים מהעולם המוכר במשרדי עורכי דין, כגון חדרי ישיבות מאובזרים באיפוק ורצפת עץ מהודרת, עם אלמנטים אורבניים צעירים ושובבים כגון אמנות רחוב על קירות וצבעוניות עזה שקיבלה את השראתה מצבעי הלוגו של החברה.

כדי לשקף את תחום העיסוק של המשרד – תמ"א 38 וייעוץ בנושאי נדל"ן – העיצוב כלל אלמנטים מתחום הבנייה, האורבניות והנדל"ן, וכך שוכנים אלה לצד אלה שולחן ישיבות מעץ אלון, חיפויי עץ, גרפיטי, אמנות קיר אורבנית, מחיצות מתכת וזכוכיות. בתוספת צבעוניות, החריגה למשרד עורכי דין, מרגישים המבקרים כי הגיעו למשרד הרואה את האדם במרכז ומדגיש את החיבור בין סביבת העבודה למהות העבודה.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
אמנות קיר: דניאל סיבוני
צילום: שי אפשטיין

Project - Law Firm
Law Firm Meeting Room - Project
Law firm Meeting Room
Project - Law Offices
עיצוב משרדי עורכי דין שובל-יושע - חגי נגר אדריכלים
Law firm Offices - Project
עיצוב משרד עורך דין שובל-יושע - חגי נגר אדריכלים
Law firm Office Reception

משרד חגי נגר אדריכלים בהובלת אדריכל חגי נגר תכנן בעשור האחרון משרדים וסביבות עבודה בישראל ובעולם. הסטודיו מעורב במגוון רחב של פרויקטים כמו גם בפיתוחם של פרויקטים קונספטואליים, דרכי חשיבה ושיטות תכנון אדריכליות חדשות.

חגי נגר ייצג את ישראל בתערוכת הביאנלה הבינלאומית לאדריכלות בוונציה שבאיטליה, היה מעצב הבית של מועדון SPACE IBIZA בספרד ותכנן מספר פרויקטים בהולנד וביפן. יחידת הדיור הקומפקטית CHU שתכנן לבנק הפועלים קיבלה התייחסות תקשורתית רבה בארץ ובעולם, ועם לקוחותיו בארץ נמנים חברת שטראוס, מרכז רפואי סוראסקי, חברת דואר ישראל, רשת מלונות פתאל ועוד.

חגי נגר, בעל תואר אדריכל מאוניברסיטת תל אביב (, B.Arch1999), לימד באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים "בצלאל" ובמכון הטכנולוגי בחולון HIT, ומוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.