יצירת קשר

The Kitchen Hub | עיצוב משרדים לחממה טכנולוגית

בית/The Kitchen Hub | עיצוב משרדים לחממה טכנולוגית

Project Description

עולם המזון נמצא במרכז עשייתה של חממת הסטארט-אפ הטכנולוגית הראשונה בארץ שמתמקדת בתחום פיתוח טכנולוגיות מזון. חממות טכנולוגיות, ביוזמת המדען הראשי של משרד הכלכלה והתעשייה וקבוצת "שטראוס", משקיעות במיזמים פורצי דרך על ידי קידום חדשנות טכנולוגית.

מטבח גדול ופתוח הוצב במרכז מרחב העבודה של החממה. מיקומו מייצר הזדמנות למפגש חברתי רחב היקף בסביבת העבודה ופוטנציאל לחילופי רעיונות ותהליך עבודה חדשני ופורה. חדר שקט לצידו מזמין את המשתמשים לערוך פגישות אינטימיות בצורה א-פורמלית, וחדרי עבודה אישיים בעלי מחיצות זכוכית סדורים לאורך המסדרון ומאפשרים קשר בין הפנים לנעשה בחוץ בלי לאבד את תחושת הפרטיות והריכוז. בעיצוב משרד זה שולבו חומרים אורבניים ביתיים ותעשייתיים. צבעי כתום ואדום חמים מרמזים על המותג והלוגו הצבעוני של קבוצת "שטראוס", והם מאוזנים על ידי אלמנטים בגוונים קרים כמחיצות בלוקים, רצפת בטון, תקרה כהה וקירות בגמר צבע שחור מחיק. תמונות של שדות ירוקים מחברים בין החממה למוצרי יסוד במזון ובין התעשייה לטבע.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: מור גולדברג
הלבשת קירות: סטודיו לוקה
מיתוג: OPEN
צילום: עוזי פורת

פרויקט עיצוב משרדי הייטק

בעיצוב משרד זה שולבו חומרים אורבניים ביתיים ותעשייתיים. צבעי כתום ואדום חמים מרמזים על המותג והלוגו הצבעוני של קבוצת "שטראוס", והם מאוזנים על ידי אלמנטים בגוונים קרים כמחיצות בלוקים, רצפת בטון, תקרה כהה וקירות בגמר צבע שחור מחיק. תמונות של שדות ירוקים מחברים בין החממה למוצרי יסוד במזון ובין התעשייה לטבע.

Hitech Offices Design - Hagai Nagar
Technology Incubator Project - Office Design
Foodtech Hub Project - Office Design
Hagai Nagar - High Tech Room Design
Technology Incubator Design
Conference Room Design - Hagai Nagar
Foodtech - Room Design
Foodtech Hub - Offices Design
Office Design - Hagai Nagar
Office Design - FoodTech Hub

משרד חגי נגר אדריכלים בהובלת אדריכל חגי נגר תכנן בעשור האחרון משרדים וסביבות עבודה בישראל ובעולם. הסטודיו מעורב במגוון רחב של פרויקטים כמו גם בפיתוחם של פרויקטים קונספטואליים, דרכי חשיבה ושיטות תכנון אדריכליות חדשות.

חגי נגר ייצג את ישראל בתערוכת הביאנלה הבינלאומית לאדריכלות בוונציה שבאיטליה, היה מעצב הבית של מועדון SPACE IBIZA בספרד ותכנן מספר פרויקטים בהולנד וביפן. יחידת הדיור הקומפקטית CHU שתכנן לבנק הפועלים קיבלה התייחסות תקשורתית רבה בארץ ובעולם, ועם לקוחותיו בארץ נמנים חברת שטראוס, מרכז רפואי סוראסקי, חברת דואר ישראל, רשת מלונות פתאל ועוד.

חגי נגר, בעל תואר אדריכל מאוניברסיטת תל אביב (, B.Arch1999), לימד באקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים "בצלאל" ובמכון הטכנולוגי בחולון HIT, ומוזמן באופן קבוע להרצות בפורומים מקצועיים שונים.