התלבטנו רבות האם בעיצוב משרד עריכת דין זה, המתמחה בנדל"ן והתחדשות עירונית, ראוי לעצב את המשרד בלוק מחוספס ותעשייתי או בחוויה יוקרתית ומהודרת. האם נכון שתקרת הבטון תישאר חשופה ובכך גם להשאיר את המערכות האלקטרו-מכאניות הממוקמות בתקרה גלויות לעין, או שמא, ראוי להסתיר את התעלות והצינורות ולשמור על מראה נקי ואלגנטי נטול 'בלגן'. יצאנו לדרך בתכנון שתי חלופות אלו ובעצה אחת עם הלקוח שלחנו את התכניות לביצוע הדמיות של החלל.

ההמחשות וההבדלים בעיצוב האוירה היו ברורים לעין – שתי החלופות היו מרשימות וראויות אך לבסוף הרגשנו שהמסרים החזותיים בעיצוב חלל נקי ומסודר למשרד זה נכונים בהרבה מחלל תעשייתי 'מבולגן' – כיאה למשרד עריכת דין המציע שירות מדויק ושקט מקצועי ללקוחותיו. אף על פי כן, דאגנו לתבל בכמות מדודה של חספוס כדי לייצר מתח ועניין בחוויה של החלל. במלאכת עיצוב המשרד היה ברור שראוי להשאיר קירות בטון ועמודי בטון חשופים ברחבי המשרד. הבטון המחוספס, לצד ההוד וההדר של גווני הקפה העמוק והכחול היוקרתי, עם מצע של פרקט העץ המדהים יצרו איזון מושלם ומדויק.

תכנון ועיצוב: חגי נגר אדריכלים
מעצבת מובילה: גילי גופר
מיקום: מגדל הכשרת הישוב
צילום: עמית גושר

עיצוב חדר חברה
עיצוב משרדים
עיצוב משרדי השירות
עיצוב משרדי השירות המשפטי
עיצוב משרדי השירות המשפטי
עיצוב משרדי השירות המשפטי
עיצוב משרדים חגי נגר
עיצוב חדר חברה
עיצוב משרדי השירות המשפטי
עיצוב חדר חברה

פרויקטים נוספים

קצת עלינו

משרדינו הוקם בשנת 2000 ומתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים וחללי עבודה מגוונים עבור חברות וארגונים. אנו נותנים שירות מא' עד ת' הכולל את כל מלאכת התכנון, העיצוב, ניהול הפרויקט ועד גמר הביצוע. אדריכל חגי נגר, מייסד המשרד, הינו בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב (.B.Arch, 1999). הוא משלב בעבודתו מיומנות תכנונית-הנדסית יחד עם יכולת אמנותית כאדריכל וכמעצב.

הפרוייקטים השונים שהובלנו לאורך השנים שואבים השראה מרעיונות ומעיצובים מקוריים המפותחים במשרדינו תוך חיבור לנעשה בזירת העיצוב והאדריכלות העולמית. תיק העבודות שלנו כולל שורה ארוכה של פרוייקטים שמחברת ביניהם ראייה עיצובית ופונקציונליות תוך רצון להפתיע, לרגש ולחדש. הגישה המקצועית שלנו משלבת עיצוב יצירתי עם מצוינות טכנית-הנדסית תוך היכרות עמוקה עם מגוון החומרים והטכנולוגיות. אנחנו אוהבים לראות את העשייה מתרחשת ולהוביל את הפרויקט להצלחה תוך הכרות מעמיקה באספקטים שונים כגון ארגונומיה, תאורה, אקוסטיקה, מיתוג ועוד.